صنایع دستی و کادو تولد

مرجع کادو های تولد و هدیه های دست ساز صنایع دستی در ایران

صنایع دستی و کادو تولد

مرجع کادو های تولد و هدیه های دست ساز صنایع دستی در ایران

صنایع دستی کادوساز بهترین برند های صنایع دستی در ایران را به شما معرفی میکند.

بایگانی

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۹ ثبت شده است

کادو صنایع دستی

یافتن هدیه مناسب برای تولد خانم ها دشوار است. هر خانمی سلایق و علایق مختلفی دارد. بنابراین دریافت هدیه ثابت که مورد علاقه همه خانم ها باشد امکان پذیر نیست.

در این بخش ، ما می خواهیم ایده های هدیه تولد برای زنان ، همسران ، مادران و دختران را به شما ارائه دهیم. در مقاله دیگری با عنوان " راهنمای خرید کادو تولد برای دختر " ، ما ایده های کادوی تولد برای آقایان داریم.

اولین قدم در نظر گرفتن بودجه برای خانمی که قصد دارید برای او هدیه بخرید. اما نکته مهم دیگر این است که ابتدا باید از خودتان بپرسید چه مدت از آشنایی من با وی می گذرد و رابطه شما  با او چگونه است. البته نوع هدیه ای که برای تولد مادر خود می کنید کاملاً با هدیه ای که نامزدتان دوست دارد متفاوت است.

بسیاری از مردم هنگام خرید هدیه برای عزیزانشان احساس ضعف می کنند. زیرا یافتن هدیه مناسب در برخی موارد ممکن است طولانی شود.

توجه داشته باشید که برخی از زنان صنایع دستی را به طلا ، جواهرات و لباس ترجیح می دهند. بنابراین اگر می خواهید یک هدیه دست ساز خوب تهیه کنید ، باید به خوبی از سلیقه طرف مقابل آگاهی داشته باشید.

در ادامه مطلب 10 پیشنهاد بسیار جذاب خرید هدیه برای خانم ها در فروشگاه اینترنتی صنایع دستی چوتاش مشاهده می کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آبان ۹۹ ، ۱۱:۴۱
سیاوش محبی

کادو ولنتاین روز عاشقان

ولنتاین چندمه ؟ ( روز ولنتاین کی هست ؟ ولنتاین چه روزی است ؟ تاریخ دقیق ولنتاین ؟ )


تاریخ ولنتاین 14 ام ماه فوریه هر سال ( برابر با تاریخ ولنتاین امسال: 25 بهمن ماه 99 ) در همه جای  دنیا کادو، گل و شکلات را کسانی که بهم عشق می ‌ورزند هدیه می‌دهند. همه این هدیه ها و برای یاد بود روز ولنتاین است. اما تا حالا از خودتان پرسیده اید چرا در روز ولنتاین چنین کاری انجام می‌دهند یا اصلا این فرشته اسرار آمیز کیست، و این رسم و رسوم از کجا آمده؟ در ادامه  این مقاله به طور مفصل راجع به روز ولنتاین توضیح داده ام.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۹ ، ۲۰:۰۳
سیاوش محبی